Plníme bucket list i během karantény

Pokud nám nejde o život, ale přesto nás dostala karanténa, asi se někteří z nás setkáme s takový nešvarem, jako je nadbytek volného času, hodiny sezení u televize, opakovačka starých filmů a nebo to jednoduše prosedíme na sociálních sítích… No, nejde ten čas využít líp? Udělejme si z toho zážitek! Pojďme si napsat pár tipů do bucket listu. 

Jako fanoušek klasiky Star Wars  jsem měl vždycky neskutečnou touhu, udělat si filmový maraton a teď, světe div se, mám na to čas! Popcorn, volume na max, zatemněná okna, “cvak” jednu fotku do bucket listu!  Dokonce je i dost času si stránku tohoto splněného snu pěkně vyšperkovat.

Nauč se žonglovat!  Tady mluvím z vlastní zkušenosti.  Opravdu stačí pár dní a ta machrovina vám půjde jakoby nic. Navíc, žonglování nekončí se třemi míčky a jedním způsobem házení. Mít tohle v bucket listu … klobouk dolů!

Najít děvče, co ti zašije děravou ponožku, už není tak jednoduché jako tomu bejvávalo. Prostě klasické dovednosti a řemesla se vytrácejí a lidi ztrácí zájem, se je ucit. V bucket listu si šití najde svou vyjímečnost!

Nauč se vařit omáčky!  Tohle je boží. Určitě se tady najde dostatek (ne)kuchařů, co už zkoušelo upatlat v kuchyni cokoliv, ale omáčkám se pořád vyhýbají. Tohle se dá během karantény zvládnout. Za týden máš splněno a můžeš si odškrtonut další gól!

Paličkování… co to vlastně je? Kreativci mají skvělou možnost se blíže seznámit a posunout se s dovednostmi v nějakém softwaru. Za týden se dá zkouknout dostatek tutoriálů, které z tebe udělají středně pokročilého. I to je skvělý point do tvého bucket listu. 

Zpět do obchodu